PNU.EDU.UA

PNU.EDU.UA

Новий сайт університету / New university website

У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР. За період, що минув після попередніх ювілейних наукових форумів, присвячених історії ЗУНР (Івано-Франківськ, 1993; Івано-Франківськ, 1998; Івано-Франківськ – Львів, 2003; Львів – Івано-Франківськ – Чернівці, 2008, Івано-Франківськ, 2013 та інших), у дослідженні цієї проблематики відбулися помітні зміни. За останні роки побачила світ низка фундаментальних колективних та індивідуальних праць, видано унікальний багатотомний збірник документів і матеріалів, що охоплюють найрізноманітніші аспекти боротьби за відновлення і збереження української державності на західноукраїнських землях у 1918 – 1923 рр.

 

Для участі в конференції просимо

надіслати до 1 липня 2018 р. заявку на участь із темою виступу та короткою анотацією (до 0,5 стор.) на адресу оргкомітету. Просимо надати таку інформацію:

  • ім’я, по батькові, прізвище автора/авторів;
  • науковий ступінь, посада;
  • місце роботи: назва установи, населений пункт, країна;
  • контактна адреса (в тому числі e-mail), телефон;

надіслати до 1 жовтня 2018 р. текст матеріалів, оформлений за відповідними вимогами.

Матеріали конференції будуть опубліковані у виданні “Галичина: Всеукраїнський науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис”, який затверджений фаховим виданням з історичних наук

 

Інформаційне повідомлення