PNU.EDU.UA

PNU.EDU.UA

Новий сайт університету / New university website

Детальніше...

8 травня, у вівторок, о 10.00 год. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, ауд. 25 (2 поверх центрального корпусу) відбудеться зустріч з представниками Європейських фондів Центру Європейських Проектів. Організатор заходу – Проектно-освітній центр «Агенти змін» Прикарпатського університету.

Інформаційний центр Європейського Союзу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує до участі у «Дні кар’єри ЄС». Захід відбудеться 15 травня  з 10.00 по 16.00 год.. Місце проведення - Прикарпатський національний університет, центральний корпус, вул. Шевченка, 57.

7 травня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться зустріч з всесвітньовідомим економістом Романом Шереметою, випускником Прикарпатського національного університету 2004 року, доцентом Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), лідером в номінації «Кращий молодий економіст світу» згідно рейтингу IDEAS-2018 та «Кращий економіст України в світі» за версією видання Forbes-2015. 

27-28 квітня у Прикарпатському національному університеті на базі студентського простору Paragraph (приміщення Наукової бібліотеки університету, вхід з вул..Чорновола) вперше відбудеться студентський ІТ-хакатон (std::hackathon), присвячений розробці програмного забезпечення для загальноосвітніх навчальних закладів та закладів вищої освіти. Основне завдання заходу - розробити продукт призначений для інтеграції в молодіжні середовища студентів, покращення контакту між керівництвом та студентством. Організатор заходу - команда студентського простору Paragraph.

Детальніше...Традиційно, починаючи з 2015 року, за ініціативи Прикарпатського національного університету проводиться Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П.І.Федорука. Його учасниками є учні загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс проводиться на знак вшанування пам`яті відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

 

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету проводить щорічну олімпіаду з математики для школярів. Зазначимо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України учасники олімпіади, які успішно виконали завдання, матимуть право на додаткові 20 балів до оцінки сертифіката ЗНО з математики при вступі до Прикарпатського національного університету на ті спеціальності, на які одним із конкурсних предметів є математика за умови, що ця спеціальність входить до Додатку 7 до Правил прийому ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Додаток можна переглянути за посиланням: http://www.pu.if.ua/images/pryiom-do-universytetu/2018/rules/pnu/dodatok_7_pnu.pdf). Окрім додаткових балів володарі дипломів І-го і ІІ-го ступеня будуть нагороджені цінними призами.